Vizyonumuz

    Şirketimiz'in vizyonu;
    Ankara'da emlak danışmanlığı hizmetinde lider olmak;
    Kaliteli standartlarda hizmet vererek sektöründe bir marka olmak. işte bu vizyonla hizmet veren Şirketimiz alım-satım konularında bireysel danışmanlık hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktadır. Gayrimenkul alım-satım ve danışmanlık hizmetlerini günün gelişen ve değişen değerleri üzerinden, yılların vermiş olduğu deneyim ve temel prensip olarak benimsediği ilkeli pazarlama yöntemleri ile yürütmekte, gayrimenkul alım-satımı ve kiralama sonrası gerekli tüm hukuki düzenlemelerin eksiksiz tamamlanması konusunda göstermiş olduğu. titizlik neticesinde müşterilerinin vazgeçilmez adresi olmuştur.  Şirketimiz hizmetlerinin çalışma sistemi profesyonellik, teknoloji ve eğitim üzerine dayanıyor.  Önemle üzerinde durduğumuz bu üç kavram, kuşkusuz kalite ve müşteri memnuniyetine giden yolda yeni kapılar aralıyor. 

- Emlak Pazarlama 
- Değerleme (Ekspertiz) 
- Fizibilite 
- Pazar Araştırması 
- Emlak Yatırım Danışmanlığı

ABAY gayrimenkul danışmanlık ofisi...
    Kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ÖN planda tutmayı kendine amaç edimiştir.
    Gayrimenkul komisyonculuğu yanında şubeler açmak ve ortak çalışma noktaları oluşturmak, kurslar ve seminerler düzenlemek şirketin ana hedefleri arasındadır.
    Sektörün gelişim sürecine göre tüm üyelerine faydalı olmak,

    'DÜNYADA MEKANprensibi ile tüm müşterilerinin hizmetinde olmaktır.  Abay gayrimenkul yatırım  sektörünün gelişmesi ve prestijli bir meslek haline gelmesi için çalışmalarda bulunmakta ve sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.

    AMAÇ  Abay gayrimenkul olarak amacımız modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle Ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda gayrimenkul sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmek. Bu hizmeti verirken. DOĞRULUK,  DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir.

    Tüm bunların doğal sonucu olarak bilgi ve bilginin paylaşımında personel, müşteri ilişkisi gibi konularda ve hepsinin bütünü olan hizmette sınırsızlığı ve mükemmeli yakalamayı kendimize düstur edindik. Gayrimenkul işini evrensel platforma taşıyan Abay Gayrimenkul  konusunda bilgi iletişimini, çağın gereksinimlerinin başında gelmekte olan "hızlı ve sağlıklı'' bilgi aktarımını sağlamaktır.
İşinde uzman ve profesyonel, sertifikalı gayrimenkulcüler yetiştirmeyi amaçlamış ve bu bilgi ve tecrübe ağını adım adım şehirler, hatta Ülkelerarası bir ortama taşımayı hedeflemiştir.

    Neden ABAY GAYRİMENKUL ile çalışmalıyım?

Güven Tecrübe Kurumsal yaklaşım Sertifikalı gayrimenkul danışmanları, Teknoloji kullanımı,  Doğru ekspertiz,  Hızlı sonuç,  Hukuksal danışmanlık,  Anahtar teslim inşaat ve mimarlık hizmetleri Müşterilerimiz Bizi Anlatıyor.

Her ailenin  bir ABAY  Gayrimenkul Danışmanı Olmasıdır
hazır emlak sitesi